edirne eca kombi tamiri

edirne eca kombi tamiri

Eca Teknik servisi olarak başta Edirne merkez  olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermekteyiz. Yetkili personellerimiz uzun süreli bir eğitimin ardından göreve en bilgili şekilde başlamaktadır. Yeni nesil teknolojik olarak yapılan kombilerde, digital parçalar kullanılmaktadır. Bu parçalarda çeşitli arızalar meydana gelmektedir. Bu arıza ve bakım işlemleri için sizlere firmamızda en iyi hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca ileri de oluşabilecek arızaları da önceden teşhis ederek ödeyeceğiniz masrafları en az seviyeye indirmekteyiz. İşinde uzmanlaşmış ekibimize 7/24 çağrı merkezimiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz işçilik hizmeti ve parça değişimlerinde bir yıl garanti süreci bulunmaktadır. Bu süreçte oluşabilecek bakım ve hasarlarda firmamızdan rahatça yardım alabilirsiniz.

Edirne  Kombi Bakım Servisi

Kombiler yazın ve kışın kullanılan eşyalar arasında yer almaktadır. Doğalgaza bağlı oldukları için bakımlarının düzenli bir şekilde yaptırılması gerekmektedir. Bu sayede olası tehlikelerin önüne geçilerek, arıza oluşumları engellenmektedir.edirne merkez  gibi bir çok yerde hizmet vermekteyiz. Eca teknik servisi sayesinde en ufak bir sorunda firmamızdan yardım alabilir ve sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Parçalarda oluşan arıza durumlarında, %100 orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Ayrıca parça değişimleri bir yıl garanti altında tutulmaktadır. Bu sayede daha güvenilir bir şekilde kombilerinizi kullanabilirsiniz. Orijinal yedek parçaların yanı sıra kombi ustalarımız, işini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Sorunlarınızın kısa sürede çözülmesi için hiç vakit kaybetmeden firmamızla irtibata geçebilir ve gerekli yardımı alabilirsiniz. Bakım işlemlerinde uyguladığımız işlemler şu şekildedir;

  • Öncelikle kombinin içerisinde bulunan kirli su alınmaktadır. Daha sonra genleşme tankları ölçülmektedir. Eğer hava basıncı 0.75’ten az ise, hava 0.75 mbar’a getirilmektedir.
  • Yanma odası sökülerek içerisinde bulunan tozlar ve pislikler temizlenmektedir. Daha sonra brülör sökülür ve tel fırça yardımıyla gözenekler düzgün bir şekilde temizlenir.
  • Fan ve davlumbaz test edilir. Eğer içerisinde ses varsa fırça ve su ile temizleme işlemi gerçekleştirilir.
  • Kaloriferin dönüş filtresi ve tamamı temizlenir. Sökülen parçalar tekrardan toplanır ve kombiye su doldurulur.
  • Gaz ayarlarının kontrolü yapıldıktan sonra, sızdırmadığına dair test uygulanır. Bu durumlar sırasında kontroller kullanıcılar ile birlikte yapılabilmektedir. Kontrol ve testler bittikten sonra kombi teslim edilir.

Eca Teknik Servisi

Kombilerden gerekli verimin alınabilmesi için bakımlarının yılda mutlaka bir kere yapılması gerekmektedir. Ayrıca arıza veya hasar durumlarında servis ekibimiz onarım işlemini gerçekleştirmektedir. İşçilik hizmetlerinin yanı sıra parça değişimleri de garanti kapsamına girmektedir. Bu sayede herhangi bir sorununuz olduğunda Eca teknik servisi olarak firmamızdan yardım alabilirsiniz. Sizler için uzman bir ekip ve uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı istikrarlı bir şekilde sürdürmekteyiz. Siz de sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu sayede yazın ve kışın vazgeçilmezi olan kombinizin bakım ve kontrol işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Armatürler, seramik kaplama malzemeleri, banyo aksesuarları gibi konularda yıllardır tanıyıp güvendiğimiz yerli E – C – A markası aynı zamanda kombi, panel ve döküm radyatör, şofben, termosifon, güneş enerji sistemleri ve merkezi ısıtma sistemleri gibi endüstriyel alanlarda da üretim yapmaktadır. Bu markanın ürünleri hakkında servis ihtiyacınız olduğunda ise, Sincan ve dolaylarında yaşıyorsanız, bizi arıyorsunuz. Çünkü firmamız Sincan ECA Servisi olarak sorunlarınızın çözümünde yanınızdadır.

 

Yerli Marka Olan ECA

Ve ısrarla söylemek isteriz ki yerli üretim olmanın gururunu taşıyan ECA kombiler yıllarca güvenle kullanılabilir, bizimkisi Sincan ECA kombi servisi olarak sadece gerekli gördüğümüz bir hatırlatmadır. (Markamızın gurur duyduğu bir başka husus da İstanbul’da dünya çapında inşa edilen yeni havaalanında ECA imzalı vitrifiye ürünlerin kullanılması olmuştur, belirtmeden geçemedik.) Markamıza duyduğumuz güven geniş servis ağı ile pekiştirilmiştir ve Sincan ECA klima servisi de bu hizmetlerin içindedir. Özel servis olarak faaliyet gösteren firmamıza herhangi bir arıza durumunda telefon veya e-posta iletişimi üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Arıza mesajınız hemen dikkate alınacaktır. Önceliğimiz Sincan ECA beyaz eşya servisi ekibi olarak arızayı yerinde giderebilmektir. Çünkü beyaz eşya grubunun ailelerin günlük hayatı içinde ne kadar önemli bir tuttuğunu bilmekteyiz. Bir an önce aksaklığın giderilmesine çalışacağız. Yıllardır servis işinde çalışan arkadaşlarımız müşteri memnuniyetine her zaman önem vermiştir. Aynı zamanda gezici servis hizmetimiz işlerimizi kolaylaştırmaktadır.

 

ECA Yıllarca!

Türkiye’nin en bilinen 45 markası içinde yer alan ECA bu gücü bütün yurda dağılmış olan geniş servis ağından da almaktadır. Sincan ECA televizyon servisi de volan firmamız bu gücün bir parçası olmaktan mutludur. Hem yapı malzemeleri hem de ısıtma soğutma sistemleri üretimi yapan ECA yıllarca beraber sloganı altında faaliyet göstermekte ve servis ağı ile desteklenmektedir.

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Call Now ButtonHemen Ara