edirne ısı pompası servisi

edirne ısı pompası servisi

edirne ısı pompası servisi Birçok ev sahibi ve şirket, ısıtma ve soğutma için kullandığı Isı pompasının bakımları gözden kaçırıyor. Yaz mevsiminden önce olduğu gibi, kış aylarında Isı pompası sistemini kontrol etmek, güvenilir ve etkili bir performans sağlamak için önemlidir. ısı Pompası Servisi, potansiyel ürün sorunları veya endişeleri hakkında sizi bilgilendirecektir. Isı Pompası Servisi, müşterinizle gelecekteki ticari işlemler, hizmetler için yüksek düzeyde bir güven oluşturacak bir hizmet sunmak ilk önceliğimizdir. İkinci hizmet, Isı pompalarına bakım yaparken, ünitenin en yüksek performans ile verimlilikte çalışmasını sağlamak için belirli bakım kontrollerini yapmaktır. Isı pompası bakım servisi, Isı pompası teknik servisi, Isı pompası arıza servisi, Isı pompası tamiri, ısı pompası onarımı servisi gibi olanaklarla hizmetlerimizi desteklemekteyiz.

Isı Pompası Servisi Bakım ve Onarım

Aşağıda, iç ünitenin, dış ünitenin, termostatın ve ısıtma ve soğutma sisteminin genel çalışmasının bakımı için teknik servisi tarafından yapılan uygulamalardan bazıları vardır.

Isı Pompası Servisi, İç Ünite Denetimi

 • Hava filtresini kontrol edilir. Filtrenin durumuna bağlı olarak, temizlenir veya yenisiyle değiştirilir.
 • Sıkı bir bağlantı olduğundan emin olmak için elektrik kablolarını kontrol edilir. Gevşek bağlantılar tellerin aşırı ısınmasına ve yanmasına neden olabilir.
 • Gerekirse fan motorunu veya yatakları yağlanır. Fan tekerleğini denge ve temizlik açısından incelenir.
 • İç mekan bobini ve tahliye tavası kontrol edilir.
 • Boşaltma hattı yıkanır ve temizlenir
 • Isı Pompası Teknik Servisi, yardımcı şerit ısı formasyonunu açar. Elektrikli ısıtmayı durdurur, tüm kabloları renk solmasına ve ısı hasarına karşı kontrol eder. Hasar görmüş tüm kabloları değiştirir.
 • Elektrik elemanlarının amperlerini kontrol edilir. Öğelerin düzgün bir şekilde yerleştirildiğini ve düzgün şekilde kapatıldığı doğrulanır.
 • Çift yakıtlı, gaz fırınları uygulamaları için uygun koruyucu bakımı yapılır.

Isı Pompası Servisi, Dış Ünite Denetimi

Bakımlı bir yoğuşma ünitesi bobini, doğru ısı pompası çalışması için hayati önem taşır. Isı Pompası Servisi dış ünite bakımları şunları içerir:

 • Yoğuşma ünitesinin taban tava tahliye deliklerini incelenir ve kirleri temizlenir.
 • Ünitenin kablo bağlantıları, kablo yalıtımını kontrol edilir. Herhangi bir hasar varsa onarılır.
 • Yoğuşma-fan motorunu yağlanır.
 • Dış sıcaklık sensörü uygun konumda olduğu doğrulanır.

Isı Pompası Teknik Servisi

Isı Pompası Teknik Servisi, en karmaşık yüksek verimli Isı pompası ekipmanını tamir etme konusunda yeteneklidir. Isı pompanız bozulduğunda güvenebileceğiniz birini aramak istersiniz. Acil servis için günde 24 saat hizmet veren yüzlerce bilgili teknisyenimiz var. Ayrıca, tüm önemli ısı pompası ekipmanları markalarının onarımını yapıyoruz. Isı pompanız çalışmayı durdurduğunda ve servise ihtiyacınız olduğunda, Isı Pompası Teknik Servisi numarası 0284 235 30 35’dan arayın. Isı Pompası Teknik Servisi her zaman yanınızdadır.

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Call Now ButtonHemen Ara