edirne kazan servisi

edirne kazan servisi

Kış aylarında buhar ve enerji ihtiyaçlarınız en yüksek seviyedeyken, kazanınız muhtemelen normalden daha az verimlidir. Kazan temizliği düzenli olarak yaptırıldığı takdirde, kazanın içindeki doğal gaz metale daha iyi temas eder ve suyun daha erken ısınmasını sağlar. Bu da daha az yakıt tüketimi sağlamaktadır. Ürününüzün performansını ve verimliliğini artırmak, yakıt maliyetlerinde tasarruf yapmak için kazan bakımı yapmak önemlidir.

Eviniz ve işletmeniz için kazanınız vazgeçilmez bir parçadır. Size ısıtma ve sıcak su, buhar yada kızgın yağ üretiminiz için güven içinde kullanmak istiyorsunuz. Kazanınıza bakım yapmak, yıl boyunca sorunsuz çalışmasına yardımcı olacaktır. Mesleki yeterlilik belgeli kazan üzerindeki servis hizmeti yürütecek bir ekip, ısıtma sisteminizi daha verimli kullanmak için öneriler ve ipuçları da sunacaklar. Kazanın düzenli bakımını yaptırmak, arıza riskini azaltır ve ayrıca kazanın ömrünü uzatır. Kazanların sağlık kontrolü ile birlikte gelen gaz kazanı arızaları için bir dizi hizmet sunuyoruz.

 

Çelik KazanAtmosferik KazanDilimli KazanKızgın Yağlı Kazan ve Buhar Kazanları olarak çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca kazanlar çalışma prensibi olarak Tek Geçişli KazanlarÇift Geçişli KazanlarÜç Geçişli Kazanlar ve Yoğuşmalı Kazanlar olmak üzere 4’e ayrılır.

TS 12676 Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip olan firmamız aynı zamanda Mesleki Yeterlilik Belgesi ve bir çok markaya ait Yetkili Servis Belgesi’ne sahiptir. Sertifikalarımızı görüntülemek için tıklayınız.

Kazan Bakımı ve Servis Planımız

  • Kazan emniyet tertibatının kontrolü ve emniyet tertibatından çalışmayan herhangi bir fonksiyonun olması durumunda garantili yedek parça ile değiştirilmesi,
  • Brülörün gaz hattından ayrılmasını sağladıktan sonra kazan kapağının açılması ve cehennemliğin temizlenmesi yapılır,
  • Türbülatörlerin tek tek çıkartılması ve türbülatörün (duman borularının) harbi çekilerek temizlenmesi sağlanır,
  • Sızdırmazlık kontrollerinin yapılmasının ardından kazan kapağının fitilinin deformasyonu varsa garantili yedek parça ile değiştirilmesi yapılır,
  • Kazan-Baca bağlantısındaki duman sandığının içerisinde bulunan cüruflarının temizlenmesi yapılır,
  • Baca bağlantısının kontrolü yapılarak kazan kapağı kapatılır ve brülörün gaz hattına bağlanması gerçekleştirilir,
  • Kazan su basıncının kontrolleri yapılır,
  • Brülör devreye alınır,
  • En iyi verimi alabilmek için baca gazı analiz cihazı ile analiz yapılarak %100 verim sağlanır,

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Call Now ButtonHemen Ara