Edirne Alarko Servisi

Edirne Alarko Servisi

0284 213 36 37

Edirne  Alarko servisi, (0284) 213 36 37 numaralı telefondan YAMAK SERVİS HİZMETLERİ adı altında siz değerli kullanıcılarımıza özel Alarko kombi servis hizmeti sunmaktadır. Edirne’nin Tüm İlçelerine  gezici mobil servis ekipleri ile en kısa sürede servis hizmeti sunmayı prensip edindik.

Kış ayları gelmeden, yani eylül ve ekim aylarında kombi bakımı yaptırmanızı öneririz. Özellikle kombi çalışıyor fakat petekler ısınmıyor ise felaket demektir.  Uzun yıllar boyunca çalışan Alarko kombi ve petekler zamanla suyun sirkülasyon yapmasına engel olmaktadır. Edirne  Alarko servisi, olarak özellikle bakım yapılmamış cihazlarda sıkça karşılaşılan bir problemdir. Edirne  Alarko kombi çalışıyor petekleri ısıtamıyorsa, ev hala soğuksa, kombi devrede çok uzun süre kalıyorsa,kombi sık sık devreye girip çıkıyorsa, kombi de sorun var demektir. Ya da radyatörlerin iç kısımları zamanla kireçlenmiş veya çamur tabakası dolmuş olabilir. Bu olay sizin doğal gaz faturanızın iki katı olması için yeterli bir sebeptir.

Edirne  Alarko servisi, olarak hizmet verdiğimiz tüm ilçe ve semtlerde özel servis hizmeti sunmaktayız.

Ev ve iş yerlerindeki kombi ve klima cihazları periyodik olarak bakımı yapılması gereken cihazlardır. Edirne Alarko klima servisi, ve Edirne Alarko kombi bakımınızı zamanında ve uzman ekiplere yaptırırsanız mağdur duruma kalmazsınız. Alarko kombinizi çalıştırdığınızda fatura da yüksek geliyor fakat ısınma problemi varsa petek tesisat temizliği yani radyatör temizliği yapılması gerekmektedir.Bu işlemi yaparken petekleri sökmeden, evinizin içerisi pislik ve çamur olmadan uzman ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Alarko  kombi servisi, kombi arızaları için çalışıyor petekleri ısıtamıyorsa, ev hala soğuksa, Alarko kombi devrede çok uzun süre kalıyorsa, e sık sık devreye girip çıkıyorsa kombi de problem var

Alarko Klima Ve Kombi ürünlerine Özel Hizmet Vermekteyiz. Yetkili Servis Değiliz.

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Call Now ButtonHemen Ara